AKP’li vekilden ıstakoz paylaşımı yapan Şebnem Bursalı’ya tepki: Görgüsüz ve halktan kopuk

T24 Haber Merkezi

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı‘nın Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşmasına partiden de tepki geldi. AKP Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Bursalı’nın paylaşımını eleştirdi: “Görgüsüz ve halktan kopuk”

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştı.Bu paylaşımdan sonra başlayan tepkiler büyümeye devam ediyor. Son olarak AKP Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, X hesabından Bursalı’nın paylaşımını eleştirdi ve; Hem halktan sokaktan kopuk hem de yediğini gezdiğini paylaşacak kadar görgüsüz…, Görgüsüz kopukları “bizimkiler” ve “sizinkiler” diye ayıranlar hep mahçup olmuştur. Üç vakte kadar “sizinkiler”in de kırdıkları saçılır ortaya mahçup olursunuz.ifadelerini kullandı.


TIKLAYIN – AKP Milletvekili Şebnem Bursalı’nın ‘Monaco’da ıstakoz ziyafeti’ paylaşımı olay oldu; CHP’li Salıcı: Afiyet olsun Şebnem Hanım, hesap ne geldi?

TIKLAYIN – Fatih Altaylı’dan AKP’li Şebnem Bursalı’ya: Istakoz kuru kuru yenmez; benim hâlâ merak ettiğim bunun yanında hangi şarabı içtikleri

TIKLAYIN – (Galeri) AKP’li vekilin ıstakoz paylaşımı gündem oldu: Millet kahvaltısına peynir kireç koyarken…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x