‘Ameliyat geçirirseniz, o gece sizinle kalacak bir doktor bulduğunuzdan emin olun!’

Kolombiyalı oyuncu Sofia Vergara (51) ile ABD’li meslektaşı Joe Manganiello (47), 2014’te tanışıp; sadece bir yıl sonra ise nikah masasına oturmuştu. Oyuncu çiftten kötü haber ise geçtiğimiz temmuz ayında gelmişti. Page Six’in özel haberine göre; Sofia Vergara ile Joe Manganiello boşanma kararı almıştı. Ünlü çift, ortak açıklamalarında şu ifadelere yer vermişti:

Boşanmak gibi zor bir karar aldık. Birbirini çok seven ve önemseyen iki insan olarak, hayatımızın bu yeni evresinde yol alırken mahremiyetimize saygı gösterilmesini rica ediyoruz.

“BABAANNE OLMAYA HAZIRIM, ANNE DEĞİL”

İspanya’da yayınlanan El Pais gazetesine konuşarak evliliklerinin sonunu getiren şeyin Manganiello’nun çocuk konusundaki ısrarı olduğunu söyleyen Vergara; “Evliliğim yıkıldı çünkü kocam benden gençti ve çocuk sahibi olmak istedi. Ben ise yaşlı bir anne olmak istemedim. Bu, bebeğe haksızlık olurdu. Bunu yapanlara saygı duyuyorum. Ama bu benim için geçerli değil. Ben 19 yaşında anne oldum, ilk evliliğimden dünyaya gelen oğlum şimdi 32 yaşında. Artık babaanne olmaya hazırım, anne değil. Neredeyse menopoz çağına geldim. Bu işlerin doğal yürüme şekli. Oğlum baba olduğunda bebeğini bir süreliğine bana getirmesini, sonra geri almasını ve hayatıma devam etmeyi isterim” demişti.

Vergara, şoke eden bu ayrılığın ardından Los Angeles’ta isim yapmış ünlü bir ortopedi cerrahı olan Justin Saliman’la flört etmeye başlamıştı.

HEM DİZ AMELİYATINI, HEM DE YENİ AŞKINI DUYURDU

Güzel oyuncu, son olarak 34.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ünlü isim, hem dizinden ameliyat olduğunu duyurdu hem de aşkını ilan etti.

Diz ameliyatını sevgilisi Justin Saliman’ın yaptığını açıklayan Sofia, önce koltukta uzanırken çekilmiş bir karesini, ardından da kalp emojisiyle sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak şu mesajı yazdı:

Eğer büyük bir diz ameliyatı geçirirseniz, o gece sizinle kalacak bir doktor bulduğunuzdan emin olun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x